Przejdź do strony głównejKontakt

System Symfonia ERP - opis

Zarządzaj skutecznie swoim biznesem

System Symfonia ERP to rozwiązanie  do zarządzania średnim lub większym przedsiębiorstwem, umożliwiające osiąganie trwałych i wymiernych korzyści biznesowych.

Wspiera zarządzanie strategicznymi obszarami i procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie. Przyczynia się do wzrostu efektywności oraz optymalizacji kosztów jego funkcjonowania. Natychmiastowy dostęp do wiarygodnej i spójnej informacji zarządczej, pozwala elastycznie reagował na zmiany rynkowe, wpływa na zwiększenie przewagi konkurencyjnej oraz obniża ogólne ryzyko prowadzenia działalności.

Klienci mówią o naszym ERP:

"Używany przez nas moduł kadrowo-płacowy Systemu Forte spełnia nasze oczekiwania, jest dopracowany, na bieżąco aktualizowany i rozwijany, a przede wszystkim przyjazny dla Użytkowników. Oceniamy go jako funkcjonalne i godne polecenia narzędzie wspomagające zarządzanie personelem."
Kamila Małkiewicz,
EUROLUK Grupa Stoczni Gdynia sp. z o.o.

"System Zarządzania Forte jest innowacyjnym rozwiązaniem, odpowiednio zaawansowanym funkcjonalnie i technologicznie by zapewnił dynamiczny rozwój i stabilną pracę firmy. Umożliwia sprawne zarządzanie procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie obecnie i jest na tyle elastyczny i pewny, aby sprawdził się również w przyszłości."
Urszula Szarłanowicz,
Auto Watin, Autoryzowany Dealer Forda

"System Forte jest łatwy i przyjazny w obsóudze, posiada bogaty wachlarz różnorodnych automatów i raportów pozwalających na skrócenie bieżącej pracy."
Maria Miedzierska,
CHEP Polska sp. z o.o.

 

Budowa Systemu Zarządzania ERP

Forte jest zintegrowanym systemem o budowie modułowej, który obejmuje swoim zakresem strategiczne obszary i procesy w organizacji - finanse, analizy i zarądzanie informacją, sprzedaż i relacje z klientami, zarządzanie zasobami: majątkiem przedsiębiorstwa i kapitałem ludzkim.

Zaawansowane rozwiązania oraz wykorzystywana baza Microsoft SQL Server pozwalają na bezpieczny rozwój systemu wraz z rosnącymi potrzebami Klienta, integracją z innymi systemami oraz tworzenie nowych raportów i zestawień dostosowanych do specyfiki i potrzeb firmy.

Nowe informacje wprost na skrzynkę e-mail?.
Zapisz swój e-mail na listę newslettera.

Zapisz sie do naszego newslettera

Pobierz demo Symfonia
Pobierz demo ERP
Pobierz demo Sage 50c

Więcej wersji demostracyjnych znajdą Państwo w odpowiednim dziale menu.

Dane firmy

Jeśli mają Państwo jakiekilwiek pytania, jesteśmy do bezpośredniej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.